2024. június 18. kedd - Arnold, Levente napja
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Emlékezz rám

ÁLLÁSPÁLYÁZAT
2024. június 6, csütörtök

A Szendehelyi Német Nemzetiségi Általános Iskola

pályázatot hirdet munkaviszony (MT) keretében

Takarító

munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Takarítói feladatok ellátása, határozott időtartamra: 2024. augusztus 1-től 2025. július 31-ig. Megfelelés esetén meghosszabbításra kerülhet a munkaviszony.

Betöltendő állás szakmacsoportja: fizikai munka

FEOR besorolás: 9112 Intézményi takarító és kisegítő

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya: Munkaviszony (MT)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:

Határozott, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

Illetmény: 326.000.-Ft + bónusz + Cafetéria

Munkavégzés helye: Szendehely

Álláshirdető szervezet bemutatása: https://altiskszendehely.mozanaplo.hu/

Pályázati feltételek

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

Befejezett általános iskola.

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő végzettség/képesítés

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

fényképes önéletrajz

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.06. 30.

A pályázat benyújtásának módja: e-mailben az iskola@sende.edu.hu e-mail címre

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.07. 15.

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.08.01.

Szendehelyi Német Nemzetiségi Általános Iskola
2640 Szendehely, Szabadság u. 2-4.