Igazgatóhelyettesünk kitüntetése
2026. június 23, kedd
Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter Pedagógus Szolgálati Emlékérmet adományozott Szegner Márta igazgatóhelyettes részére, a köznevelésben eltöltött 40 év kiemelkedő, lelkiismeretes és rendkívül elhivatott pedagógiai munkájának elismeréseként. Nagy öröm volt számomra, hogy én adhattam át.
Márti iskolánkban a hagyományőrzés, különösen a sváb tánc elkötelezett képviselője, aki humorával és gyermekcentrikus szemléletével sok értéket ad közösségünknek.
További munkájához jó egészséget és sok erőt kívánunk!
Szegnerné Bach Valéria ig.